четврток, мај 24, 2018

Дневен билтен на Општина Штип – 23.05.2018

Честитка по повод 24 мај – Ден на сесловенските просветители Кирил и Методиј Градоначалникот на Општина Штип, Благој Бочварски, денеска, по повод 24 мај -Денот...
Македонски Медиа Сервис

СОЦИЈАЛНИ МЕДИУМИ

0фановиLike
7претплатнициПретплати се

НАЈЧИТАНИ