петок, декември 8, 2023

таг: ФЕЕК

(видео) Радовиш покажа дека заслужено стана европски карневалски град

Насмеани детски лица, кои глумеа пеперутки, кловнови, бебиња, цвеќиња денеска продефилираа по улиците на Радовиш, градот кој по пауза од две години, го организираше...