Free Porn
xbporn

таг: стадион

Штип го одбележа меѓународниот ден на детето

Преку настанот " Растеме со игра" пред полни трибини, Штип викендов го одбележа 1ви јуни, Меѓународниот ден на детето. На настанот кој се одржа во...

ФФМ го претставува основниот проект за западната трибина од Градскиот стадион...

Фудбалската федерација на Македонија во соработка со УЕФА преку „Хет-Трик“ програмата за развој на фудбалската инфраструктура го претставува основниот проект за западната трибина на...

Ќе добие ли Штип, конечно, современ фудбалски стадион?

Многубројните навивачи на фудбалскиот клуб „Брегалница“ од Штип со години, па и децении се надеваат дека клубот, но и градот ќе добијат попристоен фудбалски...