вторник, септември 28, 2021

таг: Скопски економски форум

(ВИДЕО) Шилегов: Недозволиво е Скопје и Тирана да бидат заложници на...

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов ја сподели својата визија за иднината на сесијата „Паметни градови, урбана мобилност и дигитални решенија во Северна Македонија“ на...