вторник, март 2, 2021

таг: наскоро

(ВИДЕО) Напуштениот и неуреден простор на Мавровка, наскоро трет и најголем...

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов на неговиот Фејсбук профил споредли видео како изгледа напуштениот и неуреден простор на Мавровка, при што најави дека...