Free Porn
xbporn

таг: кривична пријава

Ветено – сторено, кривичните пријави од градоначалникот Јорданов за екс функционери...

Како што најави во петокот, градоначалникот Иван Јорданов продолжува да ги “чешла” поранешните вршители на должност во општина Штип, за време чие работење беа...

Горењето на кабли една од главните причини за високото аерозагадување во...

Високите вредности на ПМ честички и аерозагадувањето ги алармира општинските власти на Струмица. Горењето кабел една од утврдените причини, кои предизвикуваат загаденост на воздухот....