петок, декември 2, 2022

таг: билатерални

Арсовска на билатерални средби со градоначалниците на главните градови од Балканот

Градоначалничката на Град Скопје Данела Арсовска оствари билатерални средби со градоначалникот на Истанбул, Екрем Имамоглу, како и со градоначалниците на главните градови Атина, Костас...