Free Porn
xbporn

таг: социјална населба

(Видео) Пробиена улицата, поставена канализацијата – течат работите на новата социјална...

Нарекувајќи го најголемиот капитален проект, градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов, во во видео обраќање сподели информации и фотографии од местото каде во моментов се...

Во Струмица почнуваат активности за еден од најголемите проекти – изградба...

Општина Струмица почнува со активности за изградба на целосно нова социјална населба во Турското маало, каде ќе бидат сместени семејствата кои живеат во дивата...