четврток, декември 8, 2022

таг: македонска фудбалска репрезентација

Штипјани и пробиштипјани вечер на градските плоштади ќе може да го...

Историскиот меч за македонската фудбалска репрезентација која вечерва против Португалија ќе се бори за првиот настап на Светско првенство, во 20:45, ќе може да...