понеделник, август 15, 2022

таг: атлетичари

Атлетичарите на прием кај градоначалникот Дамјановски

Членовите на Атлетски клуб Куманово, по освојување на Сениорскиот државен куп денеска беа на свечен прием кај првиот човек на градот, Зоран Дамјановски кој...